Mallorca Cycling Challenge - Pre 312 Week
Eindeloos fietsen in Mallorca
Mallorca is een fantastisch fietseiland. Er is geen enkele reden om niet naar Mallorca op fietsvakantie te gaan. Het is met afstand de beste locatie voor een trainingskamp van een week. Allereerst is natuurlijk het klimaat geweldig. Dat betekent dat je er ook in de winter en het voorjaar fantastisch kunt wielrennen, regelmatig zelfs met korte mouwen! Daarnaast is er een enorme diversiteit aan wegen te vinden. Je kunt gaan klimmen in de bergen in het noorden. Je kunt in het binnenland genieten van prachtige boerenweggetjes, maar je kunt ook langs de kust wielrennen, met wat wind. En het hoogtepunt van veel fietsvakanties op Mallorca is toch wel het rijden van de Cap Formentor, een waanzinnig mooie route naar de punt van eiland wat eindigt bij de vuurtoren
We hebben gekozen voor een luxe accommodatie (Finca Son Flora) zodat je als sporter optimaal kan genieten en rusten tussen de ritten door. Met een uitstekend bed, ruime tuin, heerlijk terras, privé zwembad om even af te koelen en een uitzicht om van te dromen. Deze week is deze villa jouw thuis en wij zorgen dat je op gebied van catering niks te kort komt. Je deelt de villa met andere dames die deelnemen aan dit programma.
Accommodatie en verzorging
Finca Son Flora beschikt over zeven 2-persoons kamers, alle kamers beschikken over 1-pers bedden. De badkamer deel je met andere gasten van dit triathlon- of fiets arrangement, in totaal zijn er 3 badkamers. De staf zorgt voor een uitgebreid en gezond sporters ontbijt en een volledig 3-gangen diner in de avond. Fruit en gezonde tussendoortjes zijn ook aanwezig om de kleine trek tussendoor te stillen. Lunch is voor eigen kosten, de meeste dagen doen we een terrasje aan.
Deelnemen aan deze trip? /
Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken en ontvang het programmaboekje!
Belangrijke informatie /
13 april t/m 20 april 2020
1095,- p.p.
Je krijgt hiervoor een compleet verzorgd Arrangement:
- 7 nachten verblijf in landhuis son Flora
- Gebruik van op maat afgestelde Specialized Fiets
- Ontbijt, lunch, avondeten en drank (gemiddeld gebruik)
- Een traditionele mallorquinse lunch tijdens de fietstocht op woensdag
- Begeleiding tijdens de fietstochten door een fietstrainer en een volgauto
- Sportvoeding en sportdrank
- Workshop Mindfulness en Mindset Shifts “Bepaal je koers”, workshop Sportvoeding, workshop bepaal je doelen en Yoga/Core oefeningen.
- Transfer vliegveld naar landhuis Son Flora en vice versa op maandag en maandag
- Sportverzorging aan huis gedurende de gehele week
- Betaling van de plaatselijke toeristenbelasting en BTW
- Origineel QlaQwork wielerstenue